| Anonimaaa_6055 a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce cadou as putea sa-i fac unui baiat de 14 ani, avand ca buget 50 de lei, este un prieten, coleg de clasa mai apropriat. Fundaa:d

7 răspunsuri:
| Gazulina a răspuns:

Poi un parfum, tricou, o brataraa.un cercel daca are gaura in urechee. happy Cv de genuu`hee hee love struck vezi Th`uu sper sa te ajutee >big grin

| katy a răspuns:

Daca are o formatie preferata poti sa-i cumperi cel mai nou album al acelei trupe, un tricou( poti sa-l personalizezi) sau un set cu deodorant. spray

| Elenutza_8844 a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou un ceas sa ceva ce poarta el mai mult, sau daca nu cumpara-i ceva din suflet gen o cana cu un mesaj frumos, un tricou personalizat etc. fundabatting eyelashes?

| MiK3L a răspuns:

Cumva si el trebuie sa-ti faca un cadou? ca am mai vazut o astfel de intrebare. / o camasa, un tricou, un ceas, o pereche de manusi de fotbal sau de box, un parfum.happy

| Elenutza_8844 a răspuns:

Ai putea sa ii iei ceva personalizat gen o cana sau un tricou sau daca nu ceva ce observi ca ii place. FUNDA?batting eyelashes

| julka a răspuns:

Un parfum, un tricou cu mesaj funny sau un album al trupei lui preferate.

| Beibyyyyyy a răspuns:

Pai un parfum un tricou personalizat, un ceas, sau intreaba-l ce isi doreste el big grin