| jojo_9431 a întrebat:

Ce cadou as putea face unui baiat, un prieten bun, de ziua lui, avand in vedere ca sunt fata?

4 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

O bluza sau o esarfa care sa fie de culoarea lui preferata
Un ceas
O bricheta mai speciala, daca fumeaza
Un ''bibelou'' ceva din ceramica (un dracusor, sau alte chestii cu diferite mesaje pe ele)
Sau...in ultima faza bani
happy

| PiTik0t a răspuns:

Pai... Un Parfum ceva...Sau un ceas Dragut., Un sHal cu o culoare de-a lui Preferata, O stycla de Jb, O pereche de Vansi, Conversi, adidasi, dAr trebuie sa ii sty masura logic, O pernutsa cu un colaj in care sa fity voi doi si cu un msg ceva de geni Best friends, sau cel ma simplu bani

| jojo_9431 explică:

Bani?