| amdr001 a întrebat:

Hey! am un prieten foarte bun, si suntem in aceeasi clasa happy ce credeti ca as putea sa ii dau cadou de ziua lui? mentionez ca face 15 ani happy ceva dragut si simplutz, nu stiu chiar ce sa ii cumpar! si sa nu fie un buget asa mare... maxim 70 de lei happy voi ce imi recomandati? eu sunt fata, iar el baiat happy
FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'am luat mai demult cadou unui coleg de clasa un colier cu pandantiv, avea un model cu un dragon. Am ramas surprinsa de cat de mult i-a placut.

http://www.okazii.ro/......-a59343740

| toma125 a răspuns:

Pai,cel mai bun cadou, si nu foarte scump, ar fi un tricou sau o bluza niste expandrile, un hanorac, ce vrei tu preturile, nu sunt prea mari
am luat ieri un hanorac de firma cu 45 lei. Funda?

| amdr001 explică (pentru toma125):

Am observast ca ii plac foarte mult accesoriile happy ce as putea sa ii iau in cazul asta? happy