| Ionjutz a întrebat:

Salut, se aproprie ziua unui prieten foarte apropriat si nu am idee ce sa ii fac cadou. Trebuie sa fie ceva cat de cat mai special, avand in vedere ca este colegul meu de banca si implineste 18 ani. Daca m-ati putea ajuta cu niste idei, v-as fi recunoscator

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

I ai un tricou personalizat cu ceva pe fata, iar pe spate ii scrii cu cerneala din aia care se vede la lumina ultravioleta apoi te duci cu el intr un club

| neutrino a răspuns:

Tu doresti sa stim noi ce buget ai tu si ce placeri are el? De exemplu, mie imi place sa citesc si mereu ma bucur de o carte noua. Poate ca lui ii place sa asculte muzica buna. Ce zici?

| Ionjutz explică (pentru neutrino):

Buget de 100 de lei ( m-a dezamagit sora lui si nu merita mai mult). Pasiuni...el nu prea se concentreaza pe un anumit domeniu. Lui ii place sa rada si sa glumeasca...

| neutrino a răspuns (pentru Ionjutz):

Atunci, spune-i un banc.

| Ionjutz explică (pentru neutrino):

Glume fara haz...

| MariaBeatrice a răspuns:

Pentru amuzament îi poţi da o cutie, frumos învelită şi înăuntru să fie un cartof. laughing Poţi desena tu ceva pe el.
Acum un cadou serios, eu zic să-i cumperi un tricou alb pe care să scrii tu o urare ceva, un desen...
Dacă nu un parfum, sau o geacă.winking

| Andrei_Claudiu_1990 a răspuns:

Salut, deci trebuia sa scrii in descriere ce il pasioneaza ca sa pot raspunde! daca in pasioneaza fotbalu i-ai niste ghete frumoase sau un ceas frumos!

| Ionjutz explică (pentru Andrei_Claudiu_1990):

Nu ii plac sporturile, ceasuri are, pasiuni... Flappy bird. El e o persoana mai energica si bine dispusa. Eu ma gandeam la ceva haios, dar ma gandesc sa nu fie cumva neadecvat...