| daffyduckk a întrebat:

A comandat cineva ceva de pe ebay? Imi puteti da detalii? De exemplu, am inteles ca trebuie s-am banii schimbati in lire, sau, chiar daca transportul e gratuit la vama tot ti se cere bani, si daca sunt adevarate se aplica doar la pachetele din afara Europei? Sau la toate tarile? Necontand de unde vine pachetul?
(funda:*)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti schimbi niciun ban, plata se face doar online cu cardul si conversia se face automat.

platesti taxe vamale daca valoarea depaseste 100$ (parca asta era limita nu sunt foarte sigur)

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu am comandat deocamdată și nu știu mai multe informații decât ți-a oferit utilizatorul de mai sus, dar îți pot oferi un link de unde te poți documenta: http://videotutorial.ro/......ial-video/ - îți recomand să vizionezi videoclipul.