| Isabella05 a întrebat:

A putut cineva sa isi cumpere cu monede virtuale ceva din magazinul TPU? A strans cineva suficiente monede?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, am putut sa cumpar 3 obiecte (casti, stic si mouse) si am mai facut o comanda in urma cu cca 10 zile.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Eu de exemplu am cumparat doua premii. Aici poti gasi cate monede a primit fiecare utilizator, e totul foarte transparent: https://www.tpu.ro/magazin-premii/useri/clasament-general/