| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva zile am comandat pe siteul H&M un anumit produs, însă a intervenit ceva si nu am mai putut lua produsul ( era cu plata la livrare ), asa ca i-am spus curierului să-l returneze. Am primit pe email ca returul a fost primit si in caz ca nu am actualizat datele bancare în contul meu H&M să o fac acum, însă eu aveam deja băgate datele contului bancar. Cred că aceasta este un fel de mesaj automat pentru persoanele care returnează un produs, completând si formularul de retur si plătind deja pentru el. Eu nu am plătit nimic. Marea surpriză a fost ca am observat că H&M mi-a băgat pe card niste bani ( prețul produsului ).
Ce as putea face în acest caz?

1 răspuns:
| SuntAnonim88 a răspuns:

Inchide ochii si cheltuie banii, nu ai ce sa patesti ca ei ti-au trimis
banii.