| Nuski a întrebat:

Când fac retur la un produs de pe About You, cum ambalez produsul pentru a-l pune la cutia FanCourier? Am cele două foi (Bon de livrare și Formular de retur), pur si simplu pun produsul si foile intr o pungă oarecare? Am selectat deja in aplicație returul produsului prin lăsarea lui la un punct Fan Courier

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In comenzile de la about you ai deja awb ul de retur. Il lipesti pe ambalajul original daca il mai ai peste awb de livrare si aia e.

| Nuski explică (pentru suntserios):

Deci pun produsul într-o pungă, iar pe punga lipesc sticker-ul cu ABOUT YOU RETURN? las apoi punga la punct Fan Courier si gata?

| suntserios a răspuns (pentru Nuski):

Da