| Wølfię a întrebat:

Adresa de facturare reprezinta plătirea coletului?
Iar adresa de livrare reprezinta unde trebuie dus coletul?
Și dacă selectez plata în ramburs nu poate plătii adresa de livrare?
Trebuie sa o plătească doar adresa de facturare?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adresa de facturare e doar adresa trecuta pe factura. Este absolut irelevant ce treci acolo.

| mihai69 a răspuns:

Adresa de facturare nu poate plăti nimic, e doar o adresă pentru care e emisă factura bunului sau serviciului cumpărat.
Dacă selectezi plata ramburs, se va face plata la livrarea coletului / serviciului. Evident, de către *persoana* aflată la adresa de livrare.

| Eduard00zz a răspuns:

Adresa de facturare este pe ce sa fie facuta factura si cea de livrare unde sa se livreze coletul si plata ramburs este plata la curier