| Radu_5773 a întrebat:

Afacerea LYONESS este intr-adevar profitabila? FUNDA

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Am inteles ca e foarte profitabila. dar in contextul in care depui cam minim 2000 de euro (varianta care merita cel mai mult)cu care sa se faca niste simulari de cosuri de cumparaturi...si bineinteles in cazul in care mai gasesti macar cativa la fel de dispusi sa blocheze atatia bani in aceasta afacere. E vorba de multi bani. tu stii mai bine de ce sume dispui.

| Be12345 a răspuns:

Da! se merita.doar asa.sa inscrii foarte multi prieteni rude etcwinking si ai sa vezi atunci profit big grin fundablushing!

| jasmine73 a răspuns:

Ca orice afacere necesita bani si structura
cam 2000eu si timp sa aduci oameni in sistem si sa-i prostesti sa investeasca si ei cam tot 2000eu, eu am cardul acela prin care mi se restituie in contul meu 1%din cumparaturile mele si 0, 5% din cumparaturile celor adusi de mine in sistem, abureala pentru cei nedotati financiar

| estefano a răspuns:

Eu nu cred ca este. Tot incep sa piarda magazine (ex Carrefour). Si nici foarte seriosi nu sunt! http://pestrit.blogspot.com/2012/03/lyoness-teapa-si-neseriozitate.html