| anonim_4396 a întrebat:

Ai nevoie de liceu musai pentru ca sa iti poti face firma de paza?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai nevoie de nimic ca sa iti faci o firma... Doar de bani

| sierra1 a răspuns:

O să-ți ceară să dovedești că ai pregătire in domeniu. Fă un curs, fă ceva...

| CIaudiu a răspuns:

Poti fi si analfabet cu 0 clase, dar daca ai bani ca sa ti-l deschizi si sa poti plati taxele la timp, ii poti da bataie.

| Ana1687 a răspuns:

Nu, dar ai nevoie de bani și pregătire în domeniu, altfel îți vei pierde banii