| Udndiems9274 a întrebat:

Am 3000 de abonați pe canalul de Youtube. Știe cineva cum pot face bani din Youtube?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai vizualizari, degeaba.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banii se fac muncind nu prostii pe Youtube golăneală.

| Lukasssz a răspuns:

Donezi la youtuberii mari si le spui sa iti faca promo.

| PedoBarbie a răspuns:

Având vizualizări. Un număr mare.

| Werrich a răspuns:

Faci promo pe YouTube pentru fetele de pe OnlyFans happy

| CIaudiu a răspuns:

Sa inteleg ca faci Youtube pentru a castiga bani?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Trebuie să îți găsești un sponsor. Firma X să îți dea bani dacă le faci reclamă. Asta e cea mai bună metodă. Nu contează că majoritatea urmăritorilor vor derula înainte, căci asta e în deficitul firmei nu al tău. Firma e obligată să te plătească, căci așa scrie în contract.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are Selly un curs online unde te invata cum sa devi un youtuber de succes. Iti recomand sa-l achizitionezi; mi se pare ca e si la reducere acum.

| Strwberrs a răspuns:

Pai, daca e sa o luam cum ti-ar aparea tie pe YouTube ar fi 3k, nu? Eu cred ca ai nevoie de mai multi urmaritori, insa nu sunt experta si poate merge cu atati cati ai sa faci bani.
Ai putea sa iti promovezi contul sau sa iti faci canal de gaming (se raspandeste repede) insa sa ai ecranul de calculator bunk sa nu aiba bug-uri si sa se intrerupa in filmare) si sa nu joci pe telefon.
Sper ca te-am ajutat! Raspuns castigator? Mersihappy

| Paulica70 a răspuns:

Dacă nu ai activitate și ai abonați doar de umplutură degeaba faci bani. Daca ai cel puțin 1000 de vizionări per videoclip poți câștiga ușor 18$ (la mai mult nu te poți aștepta)