| rafaelmoisiuc a întrebat:

Am auzit ca se lanseaza o noua moneda virtuala cu denumirea de InitiativeQ si cica se extinde puternic prin distribuiri si e super tare moneda iar acum e la inceput, astept raspunsuri

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt noi inventii create de smecheri, sperand sa se imbogateasca peste noapte, pe seama prostului care pune botul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii ca sunt cateva mii de alte monede virtuale. Ce mai conteaza una in plus?

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Nu cumpara ca pierzi bani.Sunt scheme ponzi (cat mai multi fraieri si cativa care castiga).

| Raresh23 a răspuns:

Multe, majoritatea monedelor noi sunt SCAM.