| Jinx0752 a întrebat:

Am facut cont pe onlyfans si in cat timp mi se va face aprobarea ca sa pot deveni creator pentru a castiga bani?

Răspuns Câştigător
| Star5cream a răspuns:

Procesul de aprobare a unui cont pe platforma OnlyFans poate varia în funcție de mai mulți factori, inclusiv volumul de cereri primite și timpul de procesare specific al echipei OnlyFans. De obicei, se estimează că procesul de aprobare poate dura între 24 de ore și câteva zile.

Pentru a accelera procesul de aprobare, asigură-te că ai furnizat toate informațiile și documentele necesare cerute de OnlyFans. Verifică cu atenție ghidurile și cerințele platformei pentru creatori și asigură-te că îndeplinești toate criteriile stabilite.

Dacă a trecut mai mult timp decât estimarea obișnuită și nu ai primit încă aprobarea, este recomandat să contactezi echipa de asistență OnlyFans. Ei îți pot oferi informații mai precise și actualizate cu privire la stadiul verificării și pot răspunde întrebărilor tale specifice.

Reține că OnlyFans este o platformă populară, iar procesul de aprobare poate fi mai îndelungat în perioadele cu volum mare de cereri. Este important să fii răbdător și să urmezi pașii necesari pentru a te asigura că contul tău este complet și corect configurat conform cerințelor platformei.