| anonim_4396 a întrebat:

Pot castiga bani pe onlyfans daca sunt o fata normala cu o mie de urmaritori pe insta? Nu model de videochat sau altele? As vrea sa ma apuc. Si sa-mi blochez tara si sa-mi deschid un cont de twitter ceva.

7 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

E mai frumos daca faci videochat.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu am o fata pe Insta care acum cateva saptamani avea cateva mii de urmaritori si acum are 100k pe Insta. Nu stiu ce anume posteaza ea pe onlyfans si cum a reusit sa ajunga la nr ala de urmaritori dar banuiesc ca merge.
Si crezi ca daca blochezi tara nu exista riscul sa te vada cineva? Sunt foarte multi romani plecati in strainatate

| Werrich a răspuns:

Atunci fa-ti cont pe clopotel.ro laughing

| Pantagruel a răspuns:

Bravo!

| TFL a răspuns:

Eu stiu pe unu combinat cu una de are sani cat 4 vaci la un loc, de la only fans a ajuns sa isi rupa vaginul pe videochat ( vezi sa nu ajungi si tu asa ), uneori ma gandesc ce viata duci uni, cu berea la tv urmarind meciuri de fotbal in timp ce prietena produce

| MariaJust a răspuns:

Poti, dar ar trebui sa te gandesti bine la asta. Este posibil de asemenea ca anumite materiale sa apara in afara platformei (persoane care te intergistreaza si apoi posteaza pe siteuri de adulti sau alte minuni) lucru care ti-ar putea afecta viata si viitoarele relatii. Daca totusi astea nu sunt impedimente pentru tine, uite aici niste sfaturi pentru a face treaba pe onlyfans - https://justlove.ro/forum/jucarii-erotice-onlyfans/

| PopAlexa a răspuns:

Poti, dar exista sanse reale ca cineva din tara sa te gaseasca si sa te trezesti pe tot internetul. Daca tii la discretie, nu merge pe calea asta. Eu colaborez cu https://hatar.ro/ si se mai diminueaza riscurile, dar nu dispar de tot.