| Ana_6561 a întrebat:

Am gasit un site super tare. Intro ora am facut 27$. cand iti faci cont iti da cadou 6$ si dupa trebuie doar sa completezi un fel de chestionar in care iti dai parerea despre niste siteuri. la fiecare chestionar is 2 siteuri si trebuie sa zici cam 3 propozitii despre ce contine si primesti 4$. chestia asta dureaza maxim 5 min:-j. Daca vrei sa-ti faci cont intra pe http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=sugarcube si apoi daca vrei sa imi dai un mesaj in legatura cu el, sa vad ce parere ai si cum stai cu bani:)).
eu zic ca merita sa incercati, nu aveti nimic de pierdut numa de castigat.

7 răspunsuri:
| mimike12 a răspuns:

Din pacate AW.Survey e cunoscut de toate lumea ca u scam site, n-o sa-ti vezi banii de la ei niciodata, numai uitate pe google ce spun persoanele care au luat teapa.

| Ana_6561 explică:

Cum as putea sa ma folosesc de bani vostri? primesc 1, 25$ daca va faceti contwinking. si cred ca toti care isi fac cont ar vrea sa isi faca alti de la linkul lor. te crezi destept, nu ganton?

| zacrazy a răspuns:

@ganton - De parca banii aia pe care ii castiga ea din referral i-ai da tu din buzunarul tau. Egoistule.

Si eu mi-am facut cont, asa, la vrajeala, poate pica totusi ceva laughing

| ioana1704 a răspuns:

Esti sigur ca sunt bani reali nu virtuali? ai si un cont la o banca unde sa-ti bage banii?

| ganton a răspuns:

1. N-o sa vezi bani in veci de la AWSurveys
2. Nu dati click pe linkul ei, mai bine scrieti voi in bara "www.awsurveys.com" ca sa nu se foloseasca de voi sa ia ea bani ca v-ati facut voi cont;).

| NicoleTheEnd a răspuns:

Hmmm...nu cred in asemenea site-uri.

| ionela8822 a răspuns:

Scaaaaaaam