| Mitrofan_Adrian_1999 a întrebat:

Am in cont la Bet365 o suma de 300 lei.
Vreau sa stiu daca pot sa ii retrag pe card.
Sau daca is ca niste bani pierduti.
Le-am trimis copie de pe buletin,certificatul de nastere, permis.
Poate sa faca ceva rau cu aceste date sau nu are ce face cu ele.

2 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Depinde, cu copia de buletin nu stiu daca are ce sa-ti faca. Acum depinde daca e firma serioasa.

| Mercorea_Petrica_1995 a răspuns:

Nu ai facut deloc bine.
du-te la un bancomat si vezi daca ai suma respectiva si retrage bani
Sunt sigur ca nu cei de la bet 365 ti-au cerut datele personale si alte persoane care se ocupa cu asa ceva, sa nu te miri daca nu gasesti nimic pe cardwinking