| AndreiXD07 a întrebat:

Salut TPU! Unde ar fi cele mai bune locuri de a ascunde banii in casa? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

DE CINE? De sot sau de copii? Copii sunt curiosi mai ales cand sunt mici! Demolatori profesionisti! Intr-un saculet impermeabil * ( plastic ) in ghena ( tubulatura pe unde trec tevile in baie ) cine naiba ar baga nasul pe acolo?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La sotie in portofellaughing

| sabin89 a răspuns:

E bine să fim deschiși, pe față; de ce să umblăm cu ascunzișuri...

| Violleta2022 a răspuns:

Intr-un safe care cantareste cate sut de kg are cifru si nu poate fi descuiat si nici carat in carca.

Ori se practica usi ascunse in perete, dulapuri cu fund dublu, cu compartimemte secrete, ori sub scara, o treapta fake care are deschidere secreta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In seif

| mihai69 a răspuns:

La bancă.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In turnulete.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca cel mai bun loc este intr-un sertar caruia ii adaugi un fund fals. In felul acesta sunt usor de luat si nici nu risca sa sfarseasca la gunoi.

| sammie a răspuns:

Seiful atrage multa atentie ca daca intr-un nefericit caz vin hoti la tine acasa ala o sa incerce sa il deschida primul, este evident.
Incearca sa ii pui intr-o cutie ascunsi sub pat.

| ioana748 a răspuns:

Cont la banca.

| LaviniuA a răspuns:

Banii se baga la saltea bineinteles laughing

| norisorulpufos a răspuns:

Oriunde dar nu sub pernă, saltea, pat.

| Ana011 a răspuns:

Intr-o perna, intr-un ursulet de plus, in buzunaru unei geci nepurtate de demult

| Gianinaelena12 a răspuns:

Intr o cutie de pasta de dinti în baie

| maricicapopa a răspuns:

Ii poti ascunde in cutii random de mouseuri (daca ai) si sa pui cutia intr-un dulap foarte dezordonat