| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de un nume profesionist pentru canalul meu de youtube.Numele sa fie de 4 litere(de exemplu VEVO). Multumesc!

3 răspunsuri:
| 08Yonutz17 a răspuns:

Eu as pune numele MEMO SAU BOBY

| 08Yonutz17 a răspuns:

SAU RIKY

| Vla2ca a răspuns:

Pai depinde ce videoclipuri vei posta pe canal de exemplu dacă vrei sa faci reclame la anumite produse pe care le vezi prin magazine poți sa te numești "RPPC"(Reclame profesionale pentru produse de calitate ), dacă vrei sa faci videuri despre gătit poți sa te numești "RGBM"(Rețete de gătiți bune pentru mămici ), dar dacă vrei un nume generarl poți încerca "LEIO" Nu știu găsește și tu