Întrebare recomandată | qq30xx a întrebat:

Am o firma înființata, pentru o pensiune turistică, cu 0 venituri(momentan). Am cont deschis la Banca Transilvania și am nevoie de POS sa își poată face lumea rezervări online pe Booking. Întrebarea e: pot sa iau POS de la banca inainte sa am casa de marcat și sa am rulaj de bani pe firma? Sau ce am nevoie sa pot lua POS de la banca?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De ce nu? De altfel, ai putea afla asta chiar de la bancă - mergi la ei și întreabă.
Sau vezi aici oferta altei bănci: http://ing.ro/microcompanii/pfa/pos

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

POS nu și se dă ca să îl ții pe birou, ți se dă când ai încasări.