| anitcolor a întrebat:

Am o gramada de haine in perfecta stare, pe care le-am purtat de rare ori, le pot vinde la magazine de second hand? si daca stie cineva in Timisoara un astfel de magazin

Răspuns Câştigător
| dacianu a răspuns:

Poti sa mergi cu ele sambata si duminica in "Flavia" sau "Mehala".In alta parte nu cred ca sanse, poate in pulitim.

2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Inceraca siteul asta: http://dasiprimeste.ro/.
stiu ca in bucuresti se fac targuri de gen - adica duci hainele pe care nu le mai porti si le vinzi tu.

| anitcolor explică:

Doresc un raspuns mai bun, haideti ca va dau funda aia stupida