| sAlexandru a întrebat:

Am primit niste bani prin Westen Union. Pot sa ii ridic cu pasaportul?

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Pasaportul este un act de identitate depinde pe cine gasesti la ghiseu - adica nu stiu cat o duce capul Normal da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca da thinking, nu stiu sigur.

| NimicSuspect a răspuns:

Pe site-ul lor se precizează că trebuie să te prezinţi cu un act de identitate valabil. Ar trebui să fie în regulă. Încearcă!

| oooo_3673 a răspuns:

Da poti.dar ai rezolva ma repede daca ai avea la tine si certificatul de nstere s-au buletinul. funda?