| anonim_4396 a întrebat:

Am primit sms de la okazii.ro ca am de platit doi euro. dar eu nu am credit pe acea cartela si nici nu am bani sa pun pe ea. ce fac? ce mi se poate intampla daca nu platesc?

Răspuns Câştigător
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Am fost si eu in situatia ta. Ai o data scadenta pana la care trebuie sa platesti cei 2 euro. Daca depasesti data scadenta, singurul lucru care ti se poate intampla este sa ti se blocheze contul. Ca sa il deblochezi, trebuie doar sa il alimentezi. Iti recomand cu incredere sa suni la ei, cei de la call center sunt super draguti si iti vor da si mai multe detalii. Bafta. Pupici.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu o sa patesti nimic, nu are ce sa iti faca...

| Dismally a răspuns:

Daca nu platesti iti va fi suspendat contul. Oricum, daca vrei sa alimentezi contul de pe telefonul mobil suma minima era de 10 euro inainte, acum nu mai stiu sigur cum este.

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Aha, deci nu ajung la politie sau chestii de genul? Deci pot sa imi inchid cartela respectiva?

| Generalul a răspuns:

Nu patesti nimic in afara de inchiderea contului, nu se complica nimeni pentru 2 euro happy

| Okaziiro a răspuns:

Salut, blackswan461! Metodele prin care poti face alimentarea contului Okazii.ro, cu sume incepand de la 1 euro, sunt: plata prin card bancar sau ordin de plata. Daca doresti sa platesti prin SMS poti folosi si un alt numar decat cel asociat contului tau. Toate metodele de alimentare sunt disponibile la accesarea urmatorului link: http://bit.ly/1gjSZ7Z In cazul in care plata nu se va face pana la data scandenta, contul iti va fi suspendat pana la efectuarea acesteia. Daca ai nevoie de ajutor ne poti scrie la suport@okazii.ro sau ne poti suna la 0374652944. O zi placuta!