| Girly97 a întrebat:

Am probleme cu Western Union, o persoana din America mi-a trimis dolari si i-a schimbat in lei atunci cand s-a dus sa trimeata. Am incercat prin BT24 sa primesc banii trimisi dar banca refuza sa ii primesc. Mi-a spus amicul cati lei a trimis si codul de tranzactie dar banca refuza sa ii primesc. De ce?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te duci la un ghișeu Western Union. Acolo îi primești în mână.

| Girly97 explică (pentru sadrian46):

Stiu ca pot face asta dar eu folosesc de ceva timp BT24 pentru absolut orice, chiar si pentru a plati facturi. Daca BT24 imi "permite" sa primesc bani prin Western Union de ce sa nu il folosesc?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Girly97):

Dacă îți permite.

| Girly97 explică (pentru sadrian46):

In mod normal ar trebui, poate gresesc eu ceva. Nu prea ma descurc cu valutele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Girly97):

BT sunt buni, dacă îi suni te ajută.

| Girly97 explică (pentru sadrian46):

Voi incerca sa ii sun maine.

| RAY a răspuns (pentru Girly97):

Avatarul tau este foarte nesanatos si poate promova otrava aia