| cristina93 a întrebat:

O persoana mi-a trimis niste bani ( din Spania) imi poate spune cineva daca banii chiar au fost trimisi? pentru ca site-ul este in spaniola si nu inteleg nimic si nici nu ma pricep la transferuri ( transferul a fost facut prin Western Union. Cum as putea verifica daca am primit banii, am numele persoanei si codul. Aici este o poza cu transferul http://photobase.ro/di-JVAJ.jpg. Multumesc

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Spune ca pagina nu exista!
Dar nu conteaza mergi la un Western Union cu buletinul de identitate si le spui ca ti-au trimis bani (precizezi de unde) si ei iti vor spune daca au ajuns banii sau nu! Trebuie sa treaca cel putin 12 ore de cand au fost transferati banii, si atunci mergi la sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai codul, cu buletinul mergi la Western Union.
Imaginea cu (probabil) copia chitantei nu apare pe site. Nu a fost incarcata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai face asemenea greseli, nu mai afisa asa ceva.Mergi la orice filiala Western si in baza codului, iti poate spune daca banii ti-au fost trimisi si ii poti ridica.Nu uita sa ai la tine CI.Mult noroc.

| DandysDE a răspuns:

Asta e mai simplu completezi cateva date si iti arata daca chiar exista transferul, dar este in germana sorry (Totusi daca nu esti cioata te descurci nu e complicat) https://www.westernunion.de/......lAction.do

| Ristea_Mirela_1976 a răspuns:

Cum pot afla dacă am primit banii