| FlappJack a întrebat:

imi trebuie sa iau un cupon PaySafeCard pentru un joc pe net sa bag codul pe internet.Stau in sectorul 3 si nu am gasit pana acum nici-un magazin care vinde, imi puteti spune un magazin ceva? Acestea se pot cumpara si de la tonomatele de cartele?

Răspuns Câştigător
| darius11 a răspuns:

Paysafecard se gaseste acum in reteaua Posta Romana. Platesti in numerar pe internet cu paysafecard la peste 3500 de website-uri.

1 răspuns:
| darius11 a răspuns:

Paysafecard se gaseste acum in reteaua Posta Romana. Platesti in numerar pe internet cu paysafecard in deplina siguranta la peste 3500 de website-uri.