| Roxana20122012 a întrebat:

Am si eu o intrebare Pe scurt voi ce mai faceti pentru a face bani avind in vedere ca am o anumita suma de bani in ce as putea sa bag si sa am cat de cat profit ce afacere mai merge am in jur de 3 mi de euro voi ce zice-ti?!

6 răspunsuri:
| laurentiu a răspuns:

Dai la saraci! si vei avea o comoara in ceruri!

| Cristian_6576 a răspuns:

Buna,Compania Ciel parfum international cauta colaboratori in domeniul parfumurilor de marca si cosmetice, afacerea e noua in Romania, pentru mai multe dtali lasa un mesaj la ragroup_banat@yahoo.com,bafta!

| Lavinia218 a răspuns:

Nu cred ca ai putea investi intr-o afacere 3mii euro... este o suma prea mica pentru a produce un profit! ii poti baga in banca intr-un cont de economii sa mearga dobanda, pe parcurs sa mai adaugi si tu.sa se stranga maimulti iar abia apoi cand vei avea in jur de 10 -15 mii te poti gandi la o eventuala afacere! Succes.

| Bijutierul1 a răspuns:

E bine sa faci ceea ce stii mai bine,e greu sa dai un sfat in economia de astazi,eu daca as fi fata probabil un drum la Turci in Istanbul mi-ar deschide noi orizonturi,acolo poti vedea cum se face comertul, as aduce lenjerie de femei, orienteazate pe ceva ce trebuie sa cumperi vrei nu vrei! pantofi... desigur variante sunt cu sutele :pune unghii false(500 euro max toate sculele si gelurile)Iar daca nu vrei sa muncesti da-i cu "imprumut" garantie aur obligatoriu, dobanda 5% mai mic decat la amanet! NU baga la banca, nu te alegi cu nimic.Bafta!

| fanyka a răspuns:

Buna seara, la intrebarea ta iti recomand un pachet de actiuni intr-o companie internationala de telecomunicatii. Este un domeniu de viitor, ce s-a dezvoltat constant chiar si pe vremuri de criza. Este o propunere serioasa si daca esti interesata si vrei sa afli toate detaliile, suna-ma la 0726723593.

| Teajutcuplacere a răspuns:

Eu am investit 150 de euro aici : http://www.neobux.com/? r=YoyoCel.
Fara efort iti dublezi banii intr-o luna, cumparandu-ti refferali.
Din acei 3000 de euro poti incerca sa investesti 100 la inceput, si apoi sa vezi daca reusesti, poti investi si restul de 2900.
Succes