| Nomame0002 a întrebat:

Am și eu o întrebare, unde aș putea să găsesc un job part time în Brăila care să angajeze minori? Menționez că am 17 ani.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La sere, la gradinile de flori si zarzavat, la munca campului prin sate, ori in Insula Mare a Brailei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe Google "locuri de munca part-time" în Brăila. Vei găsi acolo o lista de oferte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilă este vara party time este peste tot mai de munca dar aveți grijă pe unde munciți că sunt fel și fel de "oamenii"pe lumea asta și fel și fel de patronii nu va lăsați bat jocoriți pentru niste bani mai bine cereți de la părinți voștri lăsat munca că sunteți copii voi nu mai munciți vara și trăițiva copilăria.