| DannyR0 a întrebat:

Am si eu un card expirat la bcr. Cum trebuie procedat? Din cate am înțeles trebuie mers la banca unde a fost emis cardul?

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salut!

Da, mergi la banca de unde a fost emis si il returnezi, eventual inchizi contul daca nu il mai folosesti. Asa eviti generarea de comisioane.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la banca si ceri un card nou, de obicei se reinnoiesc automat

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca trebuie mers la banca respectiva. Doar nu ti l-a emis vreo țață din piața de zarzavaturi.