| lauru a întrebat:

Am si eu un Mitsubishi L200 fain de tot din germania adus cu de toate pe el, in afara de troliu. ii luat cu contract de imprumut in banca si as vrea sa il vand(preluare de contract) ca nu ma mai descurc pentru ca mai am si alta masina. daca stiti pe cineva dati-i nr meu de tel.0722219952.multumesc.

3 răspunsuri:
| andreibubu2 a răspuns:

Ma stiu eu pe cineva care vrea masina mitubis dar are in spate un fel de lada?

| lauru explică:

Mitsubishi L200 varianta intense din 2007, are hardtop(lada aia din spate)la nivelul cabinei, are cip de putere, praguri, lada in spate e imbracata in covor de plastic, are deasupra pentru portbagaj bare transversale, jante de aluminiu pe 17, adaptare la bricheta pentru iluminat in hardtop, 80000km, merge super.

| aliniacob a răspuns:

Bai zi un pret asa de orientare sa imi dau seama daca ma tine buzunaru.(daca e pana in 10000 eur acu ti-o iau)