| myam33a a întrebat:

Am telefon Nokia 7310. Am auzit la multe persoane ca, cand o suna cineva in timp ce canta tonul de apel se oprea si spunea numele persoanei care o suna si apoi continua tonul si tot asa pana raspundea! Am auzit la persoane care au telefoane tot Nokia chiar si mai slabe adica de la 7310 in jos. Am descoperit si la telefonul meu asa ceva, trebuie sa dau la optiuni in agenda si redare contact. Dar cum fac sa imi spuna numele cand ma suna pers respectiva? Stiti careva? Dau fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

Salu!
eu am Nokia 6110 navigator si il am setat in engleza.si la mine e cam asa:meniu->settings->phone settings->general->personalisation->tones->say caller`s name->on. si fiecare cand te suna, ii spune numele lui din agenda. de exemplu:daca ai in agenda mami, telefonul suna ce suna, iar apoi spune"mami".
bey! kiss:-H

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate contactati-ma la id c0smyna_love_girl sau la id alexa_cristina_inparateasa2010 kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba asta merge doar la Nokia...big grin? Dbig grinbig grin:

| Dragutzu_George_1995 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema nu stiu cum sa activezi aceasta faza cu telefonul care iti zice cine te suna dau funda cine ma ajuta am un Nokia x2-01