| Alex31004 a întrebat:

Am si eu un Nokia C3 si am auzit la mai multe persoane ca in timp ce canta tonul de apel se oprea si spunea numele persoanei care o suna si apoi continua tonul si tot asa pana raspundea! Cum pot face si eu asta la Nokia C3? Multumesc frumos, FUNDA pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| andreas63 a răspuns:

Pai intra in setari apeluri si apoi bifezi pronuntare nume apelant.am avut si eu Nokia c3 si imi mergea.

| Alex31004 explică (pentru andreas63):

Nu gasesc. imi poti explica mai detaliat, te rog?!

| andreas63 a răspuns (pentru Alex31004):

în ce limba e telefonul tău?
Intra în Profiluri, General sau care îl folosești tu și, dai personalizare și activează Pronunțare nume apelant.