| titutza12 a întrebat:

Am auzit la multe persoane ca, cand o suna cineva in timp ce canta tonul de apel se oprea si spunea numele persoanei care o suna si apoi continua tonul si tot asa pana raspundea! Am auzit la persoane care au telefoane tot Nokia chiar si mai slabe adica de la 7310 in jos. Am descoperit si la telefonul meu asa ceva, trebuie sa dau la optiuni in agenda si redare contact. Dar cum fac sa imi spuna numele cand ma suna pers respectiva? Stiti careva? Dau fundita! Multumesc

5 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Settings - Personal - Profiles, alegi orice profil vrei - Personalise - Say caller's name (a 9a opţiune) = on.

| titutza12 explică (pentru Wolfszeitt):

Am un tel Nokia 7100 si nu stiu cum sa fac

| Wolfszeitt a răspuns (pentru titutza12):

Nu contează modelul. Urmează instrucţiunile pe care ţi le-am dat şi o să meargă.

| titutza12 explică:

Am un tel Nokia 7100 si nu stiu cum sa fac

| titutza12 explică:

Mai aspt raspunsuri