| micutsa19 a întrebat:

Am auzit la multe persoane atunci cand le suna cineva in timp ce canta tonul de apel se oprea si spunea numele persoanei care o suna si apoi continua tonul si tot asa pana raspundea!
cum as putea activa/seta aceea aplicatie si pe ce tip de telefon functioneaza?
mc mult, ofer fundahappy

Răspuns Câştigător
| christiaan a răspuns:

Da cu cea mai mare placere.Mai intai intri in meniu-tools-profile-iti alegi un profil-dai personalizare si unde scrie say caller s name trebuie sa fie on.
Sper sa iti fie de folos!

| micutsa19 explică (pentru christiaan):

Este posibil cumva si pe Samsung? ca nu ii dau de capat...sad

6 răspunsuri:
| christiaan a răspuns:

Numai la Nokia aproape la toate modelele

| micutsa19 explică (pentru christiaan):

Atunci ma ghidezi si pe mine ce ar trebui sa fac?

| christiaan a răspuns:

Nu si eu am Samsung galaxy s2 si am cautat peste tot si nu am gasit

| micutsa19 explică (pentru christiaan):

Scuze acum am citit mai bine nu stiu de ce am avut impresia ca ai zis ca „nu numai la Nokia", mc mult acum m-am lamurit,,, ca si eu incercasem pe 2 modele diferite ambele Samsung si nu gaseam,,,,

| PureLuv a răspuns:

Doar la Nokia ai aceea optiune, la celalalte telefoane nu. Eu am avut un Nokia E 71 si aveam aceasta optiune. De obicei la modelele de Nokia E