| CosteliucMaria a întrebat:

Am uitat ID-ul și parola de logare în NeoBT, cum pot afla?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pasii de mai jos sigur te vor ajuta:

Dacă ai uitat ID-ul de logare în BT24 sau NeoBT, ai mai multe metode ca să îl afli rapid:

❶ Intri în BT24 Mobile Banking, iar din categoria „Mai mult" accesezi „ID-ul meu BT24".

❷ Verifici documentul primit în unitate sau pe e-mail la activarea serviciului. Acolo este afișat ID-ul de logare?

❸ Te identificăm online și îl afli rapid prin Ino, chatbotul nostru prietenos.

❹ Vii în oricare unitate BT din țară și împreună vom rezolva problema.

| DitescuAlinMarian a răspuns:

Te rog să mă ajuti

| MadalinaRamona a răspuns:

Am uitat ID-ul și parola de logare în NeoBT, cum pot afla