| nynja96 a întrebat:

Am un apartament de vanzare in ploiesti[vest] unde as putea sa postez pe un site sau cum as putea sa gasesc mai repede cumparator? funda!

2 răspunsuri:
| maria2231 a răspuns:

Hei, am eu soluția pentru tine. Poți posta anuntul tau cu apartamentul de vanzare aici: https://anunturigratuite88.ro/......de-vanzare

Mult Succes!

| colorfullbubble a răspuns:

Http://www.craiovaforum.ro/ aici intra persoane din diferite judete si orase si nu trebuie decat sa iti faci un cont apoi poti sa postezi cand vrei si ce vrei