| MarisRadu91 a întrebat:

Am un carnet cu cupoane de student pentru reducere 50% la tren si etc, VALID, mai am un singur bilet, am obs ca are aceeasi serie si acelasi nr pe absolut toate biletele din carnet. daca il xeroxez eu frumos color, toate detaliile, am sanse sa-i pacalesc? big grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai mari sanse sa te pacalesti tu si sa incasezi o amenda serioasa ori chiar sa-ti faca plangere penala pentru falsificare. Nu te sfatuiesc sa o faci. Numai bine!

| IonutPutinica a răspuns:

Da mari sansetongue

| Meowyes a răspuns:

Daca merge cu primul, merge cu toate. laughing