| M2K1417 a întrebat:

Am un Cec de la C.E.C. Bank din '98 in valoare de 10.000 lei,mentionez ca banii nu sunt decontati, exista vreo metoda de a ii extrage?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la CEC Bank si soliciti restituirea, doar ca o sa primesti numai cca 2 lei.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci la C.E.C. si ii retragi pur si simplu.Ce nu intelegi? Asta e metoda.Vai!

| sonya a răspuns:

Buna,

Te duci la banca respectiva cu cecul si ei iti vor da banii. Dar nu iti fa mari sperante, vei primi 1 leu. Pentru ca am trecut la RON, cele 4 zerouri dispar si astfel ramai cu 1 leu.

Pa.