| Mihai1994M a întrebat:

Am un cont skrill,am adaugat cardul si ca sa pot sa incarc bani la skrill imi spune ca trebuie sa verific cardul ma rog,dau acolo verificare card bag codul ala cvc si imi spune verificare nereusita,dar nu spune si de ce, care ar putea fi cauzele? tocmai acum am venit de la banca unde am fost sa depun niste bani ca sa-i pot trimite la skrill si de acolo mai departe mrg?!

1 răspuns:
| taviyamato a răspuns:

Salut Mihai, eu sunt afiliat Skrill, sunt aici sa te ajut. Pentru a verifica un card trebuie sa ai 3 euro in el adica vreo 20 de lei in total. Dupa ce ai depus banii pe card, dai click pe butonul de verificare si ti se retrage o suma de bani. Suma aceea va fi livrata inapoi in maxim 3 zile. Intre timp poti suna la banca si i poti intreba ce suma au ridicat, dupa ce ai aflat suma exacta intri inapoi in skrill, sectia carduri si conturi bancare si confirmi verificarea. Daca ai cunostinte care doresc sa se inscrie in Skrill le poti da acest link https://account.skrill.com/signup?rid=42282333. Pentru intrebari --: 0762413793 sau mr.t. octavian@gmail.com