| coixx a întrebat:

Am un server de cs 22 sloturi si vreau sa-l populez si nu stiu cum cat de cat este populat recrutez admini care sa ma ajute cu popularea
Cine ma ajuta sa intre pe www.games-hit.net sau sa-mi de-a add la id company.site
[color=red]Adresa[/color]: cs.games-hit.net sau 193.84.64.147
[color=red]Port[/color]: 27015
[color=red]Jucatori[/color]: 22
[color=red]Tip[/color]: Non.Stop
[color=red]Mod[/color]: Normal
[color=red]Anticheat[/color]: Neprotejat
[color=red]Tara[/color]: RO[/quote]

3 răspunsuri:
| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Nu e prea corect dar am eu niste idei : lasa comentarii pe youtube cu contul tau la multe videoclipuri inscrie serverul pe site-uri gen gameszone sau game-monitor.com si daca vrei imi dai numele si ip-ul serverului si te ajut si eu da-mi un mesaj privat cu numele si ip-ul serverului

| Zapacitu007 a răspuns:

Daca mai ai nevoie de admini da add la cs_virus2009 sa vb

| Bischitz89 a răspuns:

Pentru a-ti popula serverul trebuie sa platesti boosting sau sa faci reclama prin fb,mess,twiter si alte siteuri sau sa cumperi metoda dropuri prin care populezi oricate servere doresti, garantat nu vei duce lipsa de playeri, daca vrei mai multe detalii contacteaza-ma la y! m madalin9891 sau pe www.Bis10.com