| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe siteul Fan Courier varianta cheama un curier, ca vreau sa fac o expeditie rapida, trebuie sa il platesc daca vine sau trebuie sa platesc comanda sa mi-o livreze la adresa data?

1 răspuns:
| DorelExpertu a răspuns:

Depinde pe ce univers traiesti.
Daca traiesti in acelasi univers ca mine, pe aceeasi planeta, ei bine, atunci da, cineva trebuie sa plateasca transportul coletului.
Dar daca traiesti intr-un univers paralel, atunci nu, va veni curierul gratis pana la tine la usa, va completa singur ce e decompletat, va lua coletul, iti va pupa mana, deoarece, datorita tie au ei comenzi.