| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Am visat ca am primit o chitara Aria! Ce inseamna? O sa am un Ibanez?

6 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Ibanez-pentru hard rock, Aria-pentru soft rock, jazz, si alte genuri mai usoare... ce intrebare idioata, fara suparare

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Poate o sa ai un Fender, ce zici?smug
Fender foreverrr!\m/.

| Dumnezău a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit prea mult la chitara mea, care e model Aria.Probabil.Sau vrei sa mi-o furi, hotule! laughing

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Dumnezău eu am visat modelul acela de 400 ron, da andreiutzu5000, de ziua mea chiar o sa am una, Rush Np, Psychosocial...nu se stie! Oricum eu nu imi doresc o chitara foarte scumpa!

| donic1 a răspuns:

O Almansa te-ar ajuta mai mult whistling

| andreiutzu5000 a răspuns:

Sa sti ca s-ar putea sa primesti ceva de ziua ta sau de Mos Craciun!