| alex19051988 a întrebat:

Ar trebui de fiecare data cand cineva raspunde la o intrebare, acea intrebare sa ajunga pe primul loc in acea rubrica (ca si exemplu rubrica Afaceri & Financiar etc.) pana raspund altii la alte intrebari sau adauga intrebari. Nu ar trebui sa se ia dupa data adaugarii intrebarii ci ar trebui sa va luati dupa data ultimului raspuns ca si clasament crescator/descrescator intr-o rubrica. Daca cineva adauga un raspuns la o intrebare care s-a adaugat acum cateva luni de zile acea intrebare ar trebui sa ajunga in topul rubricii. Sa se ia dupa ultima data si ora adaugata pe site ca intrebare si raspuns in rubrica respectiva.

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu mai te supara - merge si asa - bagi toate prostiile in seama

| alex19051988 explică (pentru negru30):

Cel putin adminul a luat in seama aceasta idee pentru viitor ca mi-a dat raspuns pe e-mail.

| negru30 a răspuns (pentru alex19051988):

Fff bine