| SebySZ a întrebat:

As dori sa imi fac un card Visa Electron de la BT, si as vrea sa stiu daca ma costa intretinerea acestui card, adica daca platesc lunar pentru el, vreau sa il activez si pentru paypal

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Te costa 4 lei, dar, rede-ma, nu vrei sa-l folosesti pe-astea pe Paypal pentru ca multi au probleme cu elmai bine ia-ti visa normal, in lei sau mastercard, crede-ma, am si eu elevctron si nu-mi merge activat cu paypal.

1 răspuns:
| Parmalat a răspuns:

De la BT nu costa nimic pe luna, costa doar 10 RON la inceput am impresia.
Dar fa-ti si tu la o banca serioasa nu la Banca Transilvania.
Ce spune tipul de mai sus nu e adevarat - Visa Electron merge foarte bine cu PayPal, dar nu Visa Electron de la Banca Transilvania fiindca aia nu e banca, e o gluma laughing
Fa-ti un Visa Electron de la Raiffeisen sau de la BCR, astea sunt banci serioase.