| Draaaaven a întrebat:

As dori sa impart pliante, ziare... orice. Pe strada sau in cutiile postale. Stiti unde as putea sa ma angajez? [am 14 ani]

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Până la 16 ani nu te angajază nimeni, este ilegal.Nimeni nu vrea să se trezească cu dosar penel.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nicaieri, doar daca parintii tai stie pe cineva care te pune la munca pe niste bani acceptabili si nu depui mult efort.

| StiuCeSpun a răspuns:

Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| 3my098 a răspuns:

Aș zice să aștepți să faci 16 ani să te angajezi la un job part-time

| boss212 a răspuns:

La Mamamia!

| ClaudiuPM a răspuns:

La oficiul postal de care aparti

| Pump_Rezoo_1997 a răspuns:

Contacteaza-ma prin email la r0xannythha@yahoo.com si-ti pot da cateva detalii.