| Ely_Anyla_1994 a întrebat:

Unde as putea sa gasesc un loc de munca in care sa impart pliante in cutiile postale? Sunt din Timisoara.
Mersi

3 răspunsuri:
| UtilizatorulN a răspuns:

Buna Ely!

Sigur gasesti la Iulius, linistita! Dar. nu vrei sa inveti programare?

| Rodicanegrescu a răspuns:

Incearca la marile magazine care fac de des asta-Kaufland, Lidl.
Bafta!

| Fky_Adrian_1999 a răspuns:

Fii atenta pentru inceput poti cauta la Presto Pizza sau, la chestii de genul care crezi tu personal ca ar putea imparti pliante. Incearca si la supermarket. Sper ca te-am ajutat.