| Raul2802 a întrebat:

As vrea sa cumpar niste produse de la Flanco, in rate prin TBI credit care in total ar costa aproximativ 3.000 lei.Cum as putea plati ratele? Se pot plati si cash in magazinele lor sau doar prin card in o anumita zi a lunii?

2 răspunsuri:
| mngzx a răspuns:

Se poate si cash

| dannyel86 a răspuns:

Din cate stiu, in majoritatea cazurilor, ratele se platesc lunar printr-un cont bancar.
Doar daca vrei sa achiti pretul integral, poti folosi cash / cont bancar.
Intreaba la Flanco care e politica lor privind plata produselor si serviciilor.
https://www.flanco.ro/cum-platesti