| princessmia a întrebat:

As vrea sa fac o excursie in Italia dar pe internet gasesc doar bilete de avion scumpe.Intrebarea este:unde pot gasi cele mai ieftine zboruri pentru 3 persoane si 2 copii?

Răspuns Câştigător
| Draguta_7954 a răspuns:

Trebuie sa te uiti mai multe zile la rand pe site-ul WIZZ AIR caci pretul se schimba de la o zi la alta. Excursie placata in ITALY.

2 răspunsuri:
| aladin03 a răspuns:

Buna,din cate stiu -wizz air- are cele mai ieftine zboruri. poti cauta pe google- bilete avion low cost-. distractie placuta in Italia

| Draguta_7954 a răspuns:

Funda mie, princessmia?