| thisisMirel a întrebat:

As vrea sa imi deschid o cariera in youtube, pentru gaming.Adica sa ma joc jocuri, si sa filmez in timp ce ma joc...devin popular si fac bani.INtrebarea mea este cum pot sa fac bani din youtube? Vreau sa stiu fiecare pas:Cum retrag banii, cum sa fac sa primesc bani pe cont... Sper ca m-am facut inteles.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci un parteneriat cu yotube, dar asta dupa ce ai ceva mii de vizualizari la filme, apoi te rogi ca dupa incheierea parteneriatului sa fie multi care dau clcik pe reclamele de pe filemle tale si mai apoi te rogi sa faci 2-3 $ pe luna

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Primesti bani pe youtube daca ai parteneriat

| georgevali a răspuns:

E greu safaci asta dar succes!

| Alex95BV a răspuns:

Poti sa faci bani buni fara sa investesti nimic si cu efort minim. Vezi aici http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g :)