| anonim_4396 a întrebat:

Salut,as vrea sa imi deschid un cont de economi in euro la banca.Stiu ca optiunile difera de la o banca la alta dar vreau sa stiu la ce sa ma astept.Ce avantaje si dezavantaje o sa am? O sa trebuiasca sa platesc un comision lunar de administrare? Pot sa retrag bani cand vreau?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti aici toate conturile de economii de la toate bancile din Romania: http://www.finzoom.ro/conturi/economii/produse
Intrand pe fiecare banca si apoi pe fiecare cont poti afla toate detaliile care te intereseaza.